Program stażowy

Absolwenci szkół wyższych mają szansę sprawdzenia się w jednym z programów stażowych i zorientować się zawodowo. Pod koniec programów, zwykle układanych na cały rok, decyduje się, jakie zadania stażysta przejmie w przyszłości.

Bohle oferuje programy stażowe w następujących dziedzinach:

  • Technika izolacyjna
  • Zabudowa wnętrz
  • Ochrona przeciwpożarowa


Układane z reguły na cały rok programy stażowe oferują młodym absolwentom szkół wyższych szansę zorientowania się w życiu zawodowym.

Stażyści zyskują rozległą wiedzę w dziedzinie kalkulacji, realizacji zleceń i zarządzania podwykonawcami. Po roku wspólnie podejmuje się decyzję, jakie obowiązki stażysta przejmie w przyszłości. Typowe obszary zatrudnienia to: kalkulacja, realizacja zleceń lub sprzedaż.

Kandydat powinien ukończyć studia inżynierskie. Dobra znajomość języka angielskiego i umiejętność pracy w zespole są ponadto warunkiem podstawowym.

NIEMIECKI PRZEMYSŁ BUDOWLANY informuje w broszurze „Ochrona klimatu z perspektywy inżyniera” (niem. Ingenieurperspektive Klimaschutz) o możliwościach rozwoju w branży izolacyjnej. Do pobrania

Jeśli interesują cię program stażowy w Bohle, zasięgnij informacji o ofertach pracy, przeglądając aktualnie rozpisane konkursy.
lub bezpośrednio skontaktuj się z Christianem Heimannem.

Telefon: ++49 (0)2261 541-410
E-mail: christian.heimann@bohle-gruppe.com